Firma Ozonowanie Podlasie powstała w roku 2012 jako odpowiedź na potrzeby rynku w zakresie nowych technologii dezynfekcji, dezodoryzacji oraz deakaryzacji. Specjalizujemy się w ozonowaniu pomieszczeń oraz pojazdów przy zastosowaniu urządzeń najwyższej jakości. Swoje usługi świadczymy dla wszystkich gałęzi przemysłu, dostosowując ofertę do potrzeb technologicznych i możliwości ekonomicznych inwestorów.

Zakres naszych prac obejmuje :

Współpraca z wiodącymi producentami krajowymi i zagranicznymi zapewnia nam dostęp do najnowocześniejszej technologii z zakresu automatyki przemysłowej i urządzeń pomiarowych. Naszą strategią jest przyśpieszony rozwój poprzez innowacje.
Bardzo cenny jest dla nas bezpośredni kontakt z partnerami, ponieważ wiemy, że indywidualne podejście umożliwi zbudowanie silnych i długotrwałych relacji. Mamy nadzieję, iż w niedalekiej przyszłości będziemy najbardziej rozpoznawalną firmą z zakresu ozonowania w Polsce.
Jesteśmy partnerem solidnym i otwartym na Państwa potrzeby.

W celu zapoznania się z naszą pełną ofertą proszę przejść do zakładki Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z publikacjami prasowymi na nasz temat:
- Artykuł "Zamiast miotły i ścierki" wyd. Zdrowy Białystok red. Marzena Bęcłowicz

Ozonowanie wnętrz - OzonowaniePodlasie ©

Ozonowanie, Podlasie, Białystok woj. podlaskie. Profesjonalne odgrzybianie, pozbywanie się brzydkich zapachów, pozbywanie się grzybów, pozbywanie się pleśni. Ozon, ozonator, ozonatory, koncentratory ozonu, urządzenia wytwarzające ozon. Ozonowanie wnętrz, ozonowanie pomieszczeń, ozonowanie aut, ozonowanie przestrzeni sektorów publicznych.

Projekt i wykonanie Andrzej Bryczkowski