Obecnie najskuteczniejszą znaną metodą likwidacji wirusów i bakterii jest regularne dezynfekowanie pomieszczeń i pojazdów przy pomocy profesjonalnych i wydajnych generatorów ozonu, które znajdują się w zasobach Naszej Firmy.

Działanie bakteriobójcze ozonu jest około 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze niż chloru. Dzięki ozonowaniu możemy bardzo szybko i skutecznie wyeliminować wszystkie bakterie, wirusy czy grzyby.

Mimo, że ozon jest najsilniejszym dezynfekatorem szybko ulega naturalnemu rozpadowi i nie zagraża Państwa bezpieczeństwu.
Warto dowiedzieć się więcej o naszych usługach przeszukując menu po prawej stronie ekranu lub kontaktując się z naszymi konsultantami.

Nasza firma świadczy następujące usługi:

Ozonowanie wnętrz - OzonowaniePodlasie ©

Ozonowanie, Podlasie, Białystok woj. podlaskie. Profesjonalne odgrzybianie, pozbywanie się brzydkich zapachów, pozbywanie się grzybów, pozbywanie się pleśni. Ozon, ozonator, ozonatory, koncentratory ozonu, urządzenia wytwarzające ozon. Ozonowanie wnętrz, ozonowanie pomieszczeń, ozonowanie aut, ozonowanie przestrzeni sektorów publicznych.

Projekt i wykonanie Andrzej Bryczkowski