Ozonowanie jest najskuteczniejszą formą odgrzybiania klimatyzacji samochodowej. Układy wentylacji i klimatyzacji samochodowej odgrzybione i zdezynfekowane ozonem zostają pozbawione bakterii, wirusów czy zarodników pleśni i grzybów co w konsekwencji powoduje usunięcie nieprzyjemnych zapachów.
Użycie ozonatora do odgrzybiania klimatyzacji polecane jest szczególnie osobom ze skłonnością do alergii oraz podrażnień górnych dróg oddechowych.
Za nieprzyjemne zapachy po wyłączeniu lub w czasie działania klimatyzacji w samochodzie są odpowiedzialne grzyby i drobnoustroje. W tej chwili najlepszym sposobem pozbycia się ich z wnętrza samochodu jest użycie maszyny do wytwarzania ozonu w czasie pracy klimatyzacji. Ozon niszczy strzępki grzybni, eliminuje nie tylko same grzyby, ale również zarodniki i formy przetrwalnikowe, dając długotrwale efekty. Czynnośc powinno się powtarzać co rok.
Podczas odgrzybiania instalacji warto pomyśleć też o wymianie kabinowego filtru powietrza.

Ozonowanie pozwala również na odświeżenie i zdezynfekowanie całego wnętrza pojazdu, w tym na usunięcie skutków palenia tytoniu i przewożenia zwierząt.

Nasza firma świadczy następujące usługi:

Ozonowanie wnętrz - OzonowaniePodlasie ©

Ozonowanie, Podlasie, Białystok woj. podlaskie. Profesjonalne odgrzybianie, pozbywanie się brzydkich zapachów, pozbywanie się grzybów, pozbywanie się pleśni. Ozon, ozonator, ozonatory, koncentratory ozonu, urządzenia wytwarzające ozon. Ozonowanie wnętrz, ozonowanie pomieszczeń, ozonowanie aut, ozonowanie przestrzeni sektorów publicznych.

Projekt i wykonanie Andrzej Bryczkowski