invacare Koncentratory tlenu INVACARE 5- urządzenie zwiększające zawartość tlenu w powietrzu poprzez separację jego składników takich jak azot, gazy śladowe i oczywiście tlen. Następnie koncentrator tlenu odprowadza tlen do dalszego użytku, zaś azot i gazy śladowe wyrzuca z powrotem do atmosfery.
Koncentratory tlenu wykorzystywane są w terapii zdrowotnej, a także mają zastosowanie w usługach ozonowania, jako urządzenie zwiększające stężenie tlenu w pomieszczeniu. Koncentratory tlenu, w przypadku terapii domowej należy stosować pod ścisłą kontrolą i w uzgodnieniu z lekarzem. Tlenoterapia jest sposobem na zachowanie zdrowia, młodości i urody. Profilaktyczne stosowanie tlenu opóźnia proces starzenia organizmu i pozwala zachować sprawność fizyczną i umysłową na długo. Dotleniony organizm jest bardziej odporny na infekcje, alergie i niewydolność krążenia. Wg badań osoby regularnie korzystające z terapii tlenowej żyją o 10 lat dłużej. Tlenoterapia polecana jest osobom cierpiącym na takie dolegliwości i schorzenia jak:

  • częste migreny
  • bezsenność i zmęczenie
  • spadek sprawności i koncentracji, psychiczne wyczerpanie
  • choroby serca i układu krążenia
  • astma oskrzelowa i chroniczne zapalenie oskrzeli
  • jako zabiegi upiększające w kosmetyce
  • dla sportowców

Nasza firma dysponuje
następującymi urządzeniami:

Ozonowanie wnętrz - OzonowaniePodlasie ©

Ozonowanie, Podlasie, Białystok woj. podlaskie. Profesjonalne odgrzybianie, pozbywanie się brzydkich zapachów, pozbywanie się grzybów, pozbywanie się pleśni. Ozon, ozonator, ozonatory, koncentratory ozonu, urządzenia wytwarzające ozon. Ozonowanie wnętrz, ozonowanie pomieszczeń, ozonowanie aut, ozonowanie przestrzeni sektorów publicznych.

Projekt i wykonanie Andrzej Bryczkowski