oasisOsuszacz D 165 to wysokowydajny sprzęt osuszający o bardzo dobrych parametrach technicznych. Osuszacz przeznaczony jest do osuszania pomieszczeń o kubaturze nieprzekraczającej 300 m3. Posiada wydajność 35 l, przepływ powietrza 510 m3, co stawia go na pozycji najlepszych osuszaczy w swojej klasie. Został zaprojektowany do pracy w najtrudniejszych warunkach klimatycznych, dając wysoką satysfakcję z uzyskiwanych efektów, jest niezawodny i bezawaryjny.
Osuszacze wyprodukowane w Polsce zgodnie ze standardami europejskich norm jakościowych charakteryzują się niezawodnością i wysoką wydajnością. Są zaprojektowane do pracy w najtrudniejszych warunkach. Posiadają niezawodną, zwartą, konstrukcję.
Ten wysokowydajny, bezserwisowy model, przez wiele lat używany jest w firmach budowlanych i jednostkach gospodarczych w całej Europie, do osuszania zamkniętych pomieszczeń osuszając świeżo wylane posadzki, pomalowane ściany czy położone tynki. Wykorzystywany jest również po powodziach, czy w miejscach o nadmiernej wilgoci.

Nasza firma dysponuje
następującymi urządzeniami:

Ozonowanie wnętrz - OzonowaniePodlasie ©

Ozonowanie, Podlasie, Białystok woj. podlaskie. Profesjonalne odgrzybianie, pozbywanie się brzydkich zapachów, pozbywanie się grzybów, pozbywanie się pleśni. Ozon, ozonator, ozonatory, koncentratory ozonu, urządzenia wytwarzające ozon. Ozonowanie wnętrz, ozonowanie pomieszczeń, ozonowanie aut, ozonowanie przestrzeni sektorów publicznych.

Projekt i wykonanie Andrzej Bryczkowski