korona Generator ozonu Korona 04/20- wydajność 30g ozonu/1h, zastosowanie: w pełni profesjonalne zastosowanie do dezynfekcji, deakaryzacji i dezodoryzacji pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, magazynowych i samochodów, zaleca się wyłącznie osobom o pełnej wiedzy technicznej, merytorycznej i dużym doświadczeniu praktycznym.

Generator produkujący 26 gramów ozonu na godzinę wysyca po godzinie do stężenia progowego 200 metrów sześciennych, tj. pomieszczenie o powierzchni około 80 metrów kwadratowych i wysokości ok. 2.5 m. Czas właściwego zabiegu powinien być dwa razy dłuższy od czasu osiągnięcia stężenia progowego. Reasumując: jedna godzina na osiągnięcie stężenia progowego plus dwie godziny na zabieg właściwy, razem trzy godziny! Po zabiegu trzeba odczekać dwie godziny. Następnie wywietrzyć pomieszczenie. Czas dezodoryzacji jest na ogół krótszy o połowę.

Nasza firma dysponuje
następującymi urządzeniami:
Ozonowanie wnętrz - OzonowaniePodlasie ©

Ozonowanie, Podlasie, Białystok woj. podlaskie. Profesjonalne odgrzybianie, pozbywanie się brzydkich zapachów, pozbywanie się grzybów, pozbywanie się pleśni. Ozon, ozonator, ozonatory, koncentratory ozonu, urządzenia wytwarzające ozon. Ozonowanie wnętrz, ozonowanie pomieszczeń, ozonowanie aut, ozonowanie przestrzeni sektorów publicznych.

Projekt i wykonanie Andrzej Bryczkowski